Movies
Ratings
542
MinionsRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 0.5
One Missed Call 2Rated ★ 3.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
VoiceRated ★ 2.5
Are You Scared?Rated ★ 3.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 3.5