Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The Green KnightRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.0