Titles you rated
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 2.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
VikingsRated ★ 3.5
MasterChef KoreaRated ★ 4.0- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 2.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.5- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 2.5
Masked Rider KabutoRated ★ 3.5
Yosuga no SoraRated ★ 2.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Player 7 Season 2Rated ★ 2.5
Player 7Rated ★ 3.5- Midori daysRated ★ 3.5
Salty TourRated ★ 2.5
Dancing 9 Season 3Rated ★ 4.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 4.0