Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 0.5
Best ChefRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 0.5
August RushRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5