Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
John CarterRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.5