Movies
Ratings
209
MulanRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5