Movies
Ratings
89
Knight and DayRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
Double AgentRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0