Titles you rated
- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Dokgo RewindRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 5.0