Titles you rated
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.5
Black MaskRated ★ 3.5
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 4.5
City of JoyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Highlander II: The QuickeningRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 2.5
Hudson HawkRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 3.5
Out LiveRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
SpeciesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0