Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5