Titles you rated
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0