Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5