Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
CircleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0