Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5