Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0