Movies
Ratings
115
GarfieldRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5