Movies
Ratings
81
Les MisérablesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Dark BlueRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.5
BraindeadRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Dolphin BlueRated ★ 5.0
My Wedding CampaignRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
MemoriesRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0