Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5