Movies
Ratings
96
Minority ReportRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5