Movies
Ratings
94
World War ZRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5