Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0