Movies
Ratings
505
Furious 7Rated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0