Titles you rated
Danny CollinsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 2.5