Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5