Series
Ratings
45
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0- RNARated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0- TruthRated ★ 5.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.5
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5