Series
Ratings
218
Another Miss OhRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5