Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0