Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5