Titles you rated
My PaparottiRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 3.5