Titles you rated
Finding DoryRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 1.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5