Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5