Titles you rated
Quantum LoveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Bread and RosesRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0