Movies
Ratings
1073
Don't Look UpRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
Fat GirlRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.0
The Belko ExperimentRated ★ 1.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5