Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 0.5
Source CodeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5