Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5