Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0