Movies
Ratings
204
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5- Lady DaddyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0