Titles you rated
The A-TeamRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5