Titles you rated
- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.0- 골든걸스Rated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0