Movies
Ratings
27
ElementalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0