Movies
Ratings
50
Miss GrannyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0