Movies
Ratings
207
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
Spy GameRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 2.0
MadeleineRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
HerbRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.0
ActRated ★ 1.0
Who are You?Rated ★ 2.0