Movies
Ratings
217
Bad MomsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0