Movies
Ratings
134
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0
VoiceRated ★ 2.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.5
ArangRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 1.5
House at the End of the StreetRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 1.5