Movies
Ratings
138
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0