Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0