Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5