Movies
Ratings
388
The Truth BeneathRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 1.5
Last ShiftRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0