Movies
Ratings
300
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 1.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Our TownRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0