Titles you rated
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5